Serwis nawiewników - Nawiewniki Okienne

Przejdź do treści

Menu główne:

Serwis nawiewników

Warunkiem sprawnego działania nawiewników jest prawidłowych sposób ich montażu. Niestety w bardzo wielu przypadkach sposób zamontowania nawiewników jest daleki od  poprawnego. Wychodząc na przeciw potrzebom Klienta, nasza firma uruchomiła usługę audytu i serwisu zamontowanych już na oknach nawiewników, która polega na sprawdzeniu sposobu zamontowania nawiewników oraz wprowadzeniu ewentualnych poprawek.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu poprzez email lub telefonicznie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz udzielimy fachowej pomocy w kwestii naokiennych nawiewników powietrza.
Konsultacje
Nie wiesz czy Twój nawiewnik działa właściwe? Zadzwoń do nas! Nasi specjaliści udzielą Ci fachowej porady i pomogą określić, czy Twoja wentylacja działa należycie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie właściwego wentylowania pomieszczeń. Oferowane przez nas nawiewniki posiadają wszelkie certyfikaty jakości, a nasi specjaliści służą fachową radą w zakresie ich odpowiedniego doboru i użytkowania. W przypadku skorzystania z naszych usług montażowych, każdy Klient otrzymuje pięcioletnią gwarancję na nawiewnik oraz jego właściwe zamocowanie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów     +48 603 247 272
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego